Radiofrekvenční ošetření těla

Radiofrekvenční ošetření těla

Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, kde došlo k rychlému úbytku váhy apod. (paže, hýždě, stehna...).

Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulovaná tvorba nového kolagenu a elastinu. současně dochází také k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. 

Jedná se o o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Ošetření je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. 

OŠETŘENÍ JE ZCELA BEZBOLESTNÉ A ZMĚNY JSOU VIDITELNÉ JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ.


KONTRAINDIKACE:

  • těhotenství
  • kardiostimulátor
  • nádorové onemocnění
  • vážná srdeční onemocnění
  • artritida, revma, osteoporóza
  • kovové implantáty v místě ošetření


PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Působením vysokofrekvenčního ultrazvuku dochází k prohřívání pokožky a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. Dochází k vypnutí i pružnosti pokožky a zároveň je pokožka výrazně omlazena. Radiofrekvence selektivně zahřívá tukové buňky, čímž se zvyšuje funkce metabolismu a dochází k smršťování. Během ošetření doporučujeme dodržovat zvýšený pitný režim, který zlepšuje odplavení a odbourání destruované tkáně. Mezi hlavní indikace při ošetření pokožky těla patří celulitida, lokálně nahromaděný tuk, strie, jizvy, ochablá kůže, uvolněné svalstvo. 


VÝSLEDKY OŠETŘENÍ:

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy,  lokálně nahromaděný tuk, strie, jizvy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování. 

Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit sérii ošetření, v závislosti ošetřované partie (sezení podstupovat cca v rozmezí 10 - 14 dní)  a cca po půl roce sérii opakovat. 

Ultrazvuk nebo radiofrekvence?

Ultrazvuková terapie je účinnější v oblasti formování postavy, odstranění dvojité brady a hubnutí. Ultrazvukové vlny dokážou efektivněji rozbíjet tukové buňky. Ty se následně odplaví z těla ven. Proto je třeba i při tomto ošetření dodržovat pitný režim.

Radiofrekvence je účinnější v ošetřeních zaměřených na redukci vrásek, omlazení pokožky a zpevnění kontur obličeje, na zpevnění ochablé pokožky na těle. Dokáže efektivněji bojovat proti jizvám a striím.

Vhodná může být i kombinace ultrazvuku a radiofrekvence. Po odstranění tukových polštářku ultrazvukem můžete zpevnit pokožku a podpořit lymfatický systém pomoci radiofrekvence.