Ultrazvukový lifting

Ultrazvukový lifting

Provádí se pomoci ultrazvukových hlavic, ultrazvuk správné vlnové délky mění prostupnost pokožky, čímž aktivní látky - séra pronikají hluboko do pokožky. Tohoto výsledku se ručním zapracováním nedá docílit. Působením ultrazvuku se mění tlak v okolních tkáních, částečky hmoty se rychle rozkmitají, dochází k propustnosti mezibuněčných prostor a vlivem tření i k biochemické masáži. 

Účinky:

 aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, biostimulační účinky, buněčná regenerace, liftingový efekt. Výsledky jsou viditelné ihned, dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k okysličení a viditelné pružnosti. 

Ultrazvuk nebo radiofrekvence?

Ultrazvuková terapie je účinnější v oblasti formování postavy, odstranění dvojité brady a hubnutí. Ultrazvukové vlny dokážou efektivněji rozbíjet tukové buňky. Ty se následně odplaví z těla ven. Proto je třeba i při tomto ošetření dodržovat pitný režim. 


Radiofrekvence je účinnější v ošetřeních zaměřených na redukci vrásek, omlazení pokožky a zpevnění kontur obličeje, na zpevnění ochablé pokožky na těle. Dokáže efektivněji bojovat proti jizvám a striím. 

Vhodná může být i kombinace ultrazvuku a radiofrekvence. Po odstranění tukových polštářku ultrazvukem můžete zpevnit pokožku a podpořit lymfatický systém pomoci radiofrekvence.